سخن مدیــر

اطـلاعــــیـه

“کافه کارشناس

ششم هر ماه      ساعت شش عصر

پیروز به روایت تصویر

کلیپ های دیدنی ما

اخبار دبستان

برنامه ی ناهار و میان وعده

یک پیشنهاد خوب

سامانه تراز

Taraz

آپارات

Aparat

تلگرام

Telegram

اینستاگرام

Instagram

تماس با ما

Contact us

از پیش دبستان تا دانشگاه با مجموعه مدارس ســـــلام …

__________________________________________________________________________________

مجموعه مدارس سلام در سال ۱۳۸۰ با تاسیس اولین مدرسه آغاز به کار کرد این مدارس از ابتدای تاسیس تاکنون تلاش کرده است با برنامه ریزی دقیق و آموزش کارآمد و با تاکید بر دغدغه های فرهنگی تربیتی به همراه تلاش و دلسوزی دبیران و اساتید مجرب و همت و پشتکار دانش آموزان فرهیخته و نخبه و ممتاز خود و با توکل بر خداوند متعال در راستای تربیت انسان توسعه یافته و اخلاق مدار گام بردارد. اکنون بعد از ۱۳سال شاهد به بار نشستن تلاش همه ساله این عزیزان هستیم. موفقیت های گوناگون فرزندانمان در مدارس ابتدایی ، راهنمایی و دبیرستان ما را به ادامه راه استوار تر این مسیر بیش از پیش ترغیب میکند .

سلام راهی روشن به آینده فرزندانمان

1

دپارتمان زبان انگلیسی

2

دپارتمان کامپیوتر و هوشمندسازی

3

دپارتمان مشاوره

4

دپارتمان پژوهش

5

آزمایشگاه

6

بهداشت و تغذیه

7

تربیت هنری

سخنان موسسین و مدیران

احساس مسئولیتی که در جریان دوران تواناییمان در عرصه آموزش و پرورش ایران اسلامی در فرصت پس از انقلاب عزیزمان برایمان پیش آمد، ابتدا خدا را شاکریم که توفیق خدمت در این برهه تاریخی و این عرصه عظیم معنوی را فراهم فرمود که لایق ادعای ایمان باشیم به مصداق (( المومن وفقه الله لکل خیر )) همه آنچه را داریم از او می‌دانیم و پس با او معامله می‌کنیم. انشاءالله به مصداق تشکر از خداوند متعال، به تلاش خود برای صرف نعمت فرصت‌ها، تجارب و آموخته‌های خویش در جهت پیشبرد اوامر الهی که رضای او در ارتقاء سطح فهم و زندگی انسان قرار دارد، ادامه خواهیم داد.

موسس : مرحوم سعد حجاریان

همه‌ی ما در دنیایی نفس می‌کشیم که ناگزیر از یک سو به سمت پیوستگی و از سویی دیگر به سمت گسستگی کشیده می‌شویم. از یک سو باید پیوسته با ملت ها و فرهنگ های مختلف گام برداریم و از سویی باید روی جغرافیای جامعه و معنویات خود بی‌همتا و مستقل بایستیم.

پس فرزندانمان باید و باید مسلح به آموزشی همه جانبه و تربیتی جامع باشند تا تمامی ابعاد وجودی انسان در آنها رشد یابد. ما معتقدیم که هیچ چیز جز “تغییر” پایدار نیست. از همین رو، در کنار هم هر روز زمزمه می‌کنیم:

جستجو کن، تا خلق کنی

تغییر کن، تا یاد بگیری

و عمل کن، تا ثابت کنی.

سلام پیروز عمیقاً به این کلام باور دارد و تمام قد پشت فرزندان خود ایستاده تا این باور را در آنها نیز نهادینه کند. وظیفه‌ی انسانی و هدف والای ما این است که خودِ واقعی هر دانش‌آموز را کشف کنیم و چون آینه‌ای برابرش بگذاریم. سلام پیروز با رویکردی انسان‌محور مدرسه‌ای شاد و توانمند را بنا نهاده که با قلبی مطمئن، نبض هر دانش‌آموز را به دست گرفته و با افتخار می‌گوید که هر انسان موجودی بی‌همتاست؛ چرا که خالقی بی‌همتا دارد.

مدیریت : داود صالحی